Залишити відгук

Відгуки клієнтів:

Звертатися за допомогою – це не про слабкість!

Я завжди був певен, що за послугами психолога звертаються “неадекватні” люди, які просто надумують собі проблеми, які потім самі й не можуть подалати.
“А я ж сильна, впевнена в собі людина”, яку з дитинства вчили не звертатися по допомогу – бо це ознака слабкості.

В 28 років настав момент, коли мені стало настільки важко з тягарем минулого, що він заважав мені в побудові мого “майбутнього”.
Звернувшись до Марини за допомогою, я зміг відпустити проблеми, які тягнули мене вниз: стосунки з батьками, проблеми з побудовою власних стосунків.
Як результат, якого вдалось досягти не без допомоги Марини, я маю гарні стосунки з батьками, та… партнера, з яким ми вже живемо разом.

(Мій секрет – профілактичні консультації час від часу. Це допомагає не накопичувати проблеми, а вирішувати їх одразу).

Дякую, пані Марино!

Юрій Йорський

Інколи життєві проблеми здаються нерозв’язними

Інколи життєві проблеми здаються нерозв’язними і розібратися в тому, що навалилося на тебе, здається неможливо. Але добре, що є такі фахівці, як Марина, які можуть допомогти у скрутний час. Після спілкування з нею я зміг розставити життєві пріоритети, поставити мету та позбутися усього зайвого, що заважало спокійно жити.

Дякую за те, що допомогла розплутати самого себе та відкрити очі на прекрасне.

Вадим

Когда был в отношениях и не мог справиться с ревностью

К Марине впервые пришел на консультацию в 2015 году. Когда был в отношениях и не мог справиться с ревностью. Пришлось преодолеть еще и страх перед психологом – это был мой первый опыт.

С Мариной было легко и продуктивно. Ревности стало меньше, а в отношениях появилось больше свежего воздуха… Иногда бываю у нее на консультациях, когда возникает потребность по полочкам все расставить. Спасибо за помощь.

Константин

Марина змогла структурувати мої думки

Я звернувся до Марини в надскладний для мене період і мені здавалось, що ніхто (і навіть психолог) мені більше не допоможуть. Як же я помилявся.
Звичайно психотерапія це не чарівна паличка, але якщо ти хоча б трохи хочеш працювати над собою, то результати будуть.
Марина змогла структурувати мої думки, донести до мене власні ж ідеї, показати мої сильні та слабкі сторони. Вона навчила мене бачити більше позитиву у будь-чому (а я до цього ставився неймовірно скептично) і це допомогло, я почав рухатись вперед.

Марино, дякую за роботу і допомогу!

Антон

Помощь в кризисной ситуации

Я рада, что обратилась к квалифицированному психологу Марине Диденко. Скажу честно, сначала было стыдно и страшно рассказывать о своих проблемах, но всего лишь за пару встреч Марина облегчила мою жизнь, а со временем полностью прошла фобия. Без посторонней помощи мне было бы трудно справиться с паническими атаками.
Мариночка, спасибо за консультации, твоя работа бесценна!!!

Ольга

Сімейні кризи

Ми звернулись до Марини в момент вигорання наших стосунків. Спочатку, ідея парної терапії видавалась незручною, але з часом ми зрозуміли, що завдяки цьому ми можемо бути щасливими та мати спільне майбутнє.
Марина вказала шлях, яким варто рухатись, допомогла нам зробити стосунки гармонійнішими та здоровішими.
Вдячні за віддачу та зацікавленість в роботі. Ти робиш життя інших кращим!

Любава

Даже из глухого угла есть выход.

Я всегда считал, что могу быть для себя сам психологом. Ведь я много читаю литературы по психологии, личностному росту и работаю с людьми.
Да, во многих моментах я могу пораскинуть мозгами, расставить все по полочкам и действовать. Но…
Я никогда не смотрел на проблемы в целом и со стороны.
Марина тот человечище, которая умеет правильно задавать вопросы. Если вы думаете, что она посоветует что-то или скажет как себя вести, то нет. Марина задаст вопросы так, что вы начнёте смотреть на проблемы, события и жизнь в целом с другого ракурса. Это позволяет понять суть ваших действий и ваши желания, посмотреть в корень поведения и отношения к окружающим. Не бывает глухого угла и неразрешимых проблем, бывают неправильно заданные вопросы и не раскрыта причина.
Марина замечательный, отзывчивый, весёлый человек и отличный специалист.
Если вы ещё не записались на беседу, сделайте это сейчас.

Сергей

Моїй улюбленій психологині

Я звернулась до Марини мабуть в найскладніший період свого життя: мене звільнили з роботи, я відчувала ніби вигоріла професійно, мій шлюб руйнувався на очах. Марина допомогла мені усвідомити, що насправді в мене було не професійне вигорання – я просто робила не ту роботу, яку люблю понад усе. Марина була однією з перших, кому я розповіла про пережиту психологічну травму і вона підвела мене до розуміння її впливу на мою поведінку і вчинки. Вона допомогла мені усвідомити кого я кохаю і чим для мене є шлюб, відкрила для мене важливість спільних цінностей і допомогла пережити втрату, відпустити ненависть і віднайти спокій. Найважливіше ж мабуть те,що з нею я проаналізувала, зрозуміла і прийняла себе такою, яка я є. Дякую тобі, моя улюблена психологине 🙂

Марта

Жити по-новому… Можна

Лишитись наодинці зі своїми страхами, переживаннями і нерозумінням себе – це страшно. Страшно, коли ти кожен день проживаєш неначе уві сні: кожного вечора боїшся заснути, а вранці боїшся прокидатися, бо твоє життя ніщо інше, як просте існування. Страшно, коли ти втрачаєш сили на будь-що, окрім думок, які ще більше змушують тебе замислитися про смерть…
До Марини я звернувся в той момент, коли мої думки почали мене не на жарт лякати, коли я почав боятися за своє власне життя. Чесно кажучи, налаштований я був скептично, хоча спілкування виявилось напрочуд легким, а кожен сеанс хотілось продовжити ще мінімум на 50 хвилин. Вже десь за пів року наших онлайн-зустрічей, я відчув, що мені справді полегшало. Я почав розуміти, що в цьому житті все набагато простіше ніж здається (окрім людей, наш мозок це як машина, до якої нема інструкції з експлуатації). Я почав розуміти себе, почав сприймати себе як особистість. В мене почали з’являтись цілі. І основне, мій пригнічений настрій, який мене просто вбивав, він зник, сподіваюсь назавжди.
Я розумію, що робота над собою – це найважча робота яку можна вигадати, але воно того варте. І я ще далеко від того себе яким хочу бути, але найголовніше, що я відчуваю, що починаю рухатись, дякуючи Марині. Теза, яку я для себе виніс із наших зустрічей це те, що завжди потрібно розмовляти і не боятися говорити, проговорювати свої страхи і переживання.

P.S. Якщо вам страшно чи боязко звертатись до психолога, то спробуйте відповісти для себе на питання: Як ти думаєш, чому ти так вважаєш? І якщо у вас вийшло, ніхто не вмер, вогонь з землі не вирвався, то я вас вітаю, ви готові! Психолог – це круто! Без перебільшень.

Ілля

Марина, дуже вдячна за Вашу

Марина, дуже вдячна за Вашу роботу. Кращого тренера і психолога шукати треба дуже довго. Пам’ятаю кожну вправу, приклад, емоцію! Ви постійно вражаєте! Після спілкування з Вами хочеться жити на повну … Ви суперпрофесіонал!!! Хоча психологів не люблю!

Наталія

Згодна з тим, що кращого

Згодна з тим, що кращого психолога шукати треба дуже довго. Приймала участь у багатьох тренінгах, які проводила Марина. Це високо професійно, цікаво і корисно. Кому необхідна консультація психолога, раджу звернутися до Марини – не пошкодуєте!

Наташа

Не бойтесь обратиться за помощью!

Марина прекрасный специалист. Поможет разобраться в себе, направит, с её поддержкой вы найдёте ответы на вопросы, которые так волнуют человека в непростой для него период. Общаться с Мариной очень легко, вы обязательно найдёте общий язык. Тактичная, приятная, понимающая. Если вы ищете спеца, который может стать проводником из очень сложной психологической ситуации, то это именно тот человек.
Убедилась на личном опыте. Не бойтесь обратиться за помощью!

Оксана


Залишити відгук

Обов'язкове поле

Як вас звати? (Ім'я, або повне ПІБ)
Ваша адреса електронної пошти?
Заголовок для вашого відгуку.
Що Ви про мене думаєте?
loading
×
Scroll Up